Nedflex houdt seminar over Wet DBA

Seminar

Laatste update: 11 October 2022

Nedflex signaleert dat veel uitzendondernemers bezorgd zijn over de aangekondigde Wet DBA. Deze wet gaat naar alle waarschijnlijkheid de VAR vervangen. Omdat veel flexbedrijven met ZZP’ers werken, houdt Nedflex een informatieochtend over deze nieuwe wet voor haar partners.

Tijdens deze bijeenkomst bespreken we de laatste ontwikkelingen en geven we aan wat de exacte gevolgen voor flexbedrijven zijn. Ook is er aandacht voor de nieuwe documenten – wie na 1 mei 2016 met ZZP’ers werkt, dient dit te doen met documenten die door de Belastingdienst zijn goedgekeurd.

Het wettelijke traject

De Tweede Kamer is in juli vorig jaar akkoord gegaan met de nieuwe wet, die eigenlijk per 1 januari zou ingaan. Alleen de SP stemde toen tegen. In de Eerste Kamer toonden ook CDA en D66 zich kritisch. Als gevolg hiervan is de invoering van de wet vier maanden uitgesteld, naar 1 mei 2016.

Ook samenwerken met een Backofficepartner die jou proactief informeert? Neem contact op met info@nedflex.nl.