Maaaaaaaar….
Wie zorgen ervoor dat Nedflex al meer dan 30 jaar succesvol is?
Achter het succes van Nedflex staat een hecht team van meer dan 50 waanzinnige professionals. Dit team beweegt soepel mee met de veranderingen in de arbeidsmarkt en zorgt ervoor dat we altijd klaarstaan met passende oplossingen. Het is hun inzet, deskundigheid en gezonde verstand die ons in staat stellen werkgevers en werkzoekenden te ondersteunen, zelfs in uitdagende tijden.
Wij maken werk waanzinnig!
Over Nedflex
Bij Nedflex draait alles om waanzinnig werkgeverschap. Onze missie is simpel: samen met onze relaties streven we naar een vernieuwende en inspirerende vorm van werkgeverschap. We combineren diepgaande kennis van de arbeidsmarkt met eenvoud en innovatie, zodat ondernemers zich kunnen richten op wat echt belangrijk is: werken met gelukkige, gemotiveerde werknemers.
Onze visie voor de toekomst is duidelijk: tegen 2034 zijn wij dé partner in waanzinnig werkgeverschap. Met ons unieke framework helpen we bedrijven om succesvol te navigeren in een krappe arbeidsmarkt en vooruit te blijven lopen.
Martine
finance
Rik
directie
Jesper
finance
Jolanta
inhouse
Macarena
directie
Bonnie
HR
Hugo
Developer
Magdalena
service team
Coralie
ict
Sandro
finance
Monika
service team
Kelly
service team
Yentl
marketing
Charlotte
Backoffice
Chantal
HR
Evelien
finance
Anne Floris
sales
Germaine
Office Manager
Conny
Backoffice
Renée
service team
Nick
directie
Paul
Developer
Valentijn
product development
Anita
inhouse
Madelon
product development
Joanna
inhouse
Reinier
marketing
Samantha
juridische zaken
Anita
Backoffice
Danielle
product development
Rianne
Backoffice
Hanneke
inhouse
Anita
finance
Onderdeel van Nedflex worden?
Ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging bij een bedrijf dat al 30 jaar nét even anders denkt en doet? Word onderdeel van ons waanzinnige team en help ons om samen verder te groeien!
Check onze vacatures