Nedflex sponsort nieuwe eredivisionist volleybal

US Dames 1

Laatste update: 17 May 2021

Nedflex Payrolling & Uitzenden heeft zich als sponsor verbonden aan US Amsterdam Dames 1, dat volgend seizoen uitkomt in de eredivisie van het damesvolleybal.

US Dames 1 debuteert in de hoogste afdeling van het volleybal. De route die de ambitieuze club hier naartoe heeft afgelegd, mag bijzonder genoemd worden.

Ambitieuze debutant

Recent werd duidelijk dat eredivisionist OBEG Donitas geen hernieuwde aanvraag voor een proflicentie in ging dienen. US Amsterdam Dames 1 heeft zichzelf vervolgens in recordtempo op diverse niveaus klaargestoomd voor een licentieaanvraag. Enkele dagen geleden werd duidelijk dat deze aanvraag is gehonoreerd en dat Amsterdam voor het eerst in 50 jaar weer een vertegenwoordiger heeft in de hoogste klasse van het vrouwenvolleybal.

Raakvlakken

Nedflex steunt US Dames 1 omdat zij veel raakvlakken heeft met de volleybalclub. Victor van Commenée, Algemeen Directeur van Nedflex: “Nedflex is zelf actief in de eredivisie van het payrollen. Net als US Dames 1 hebben wij het hoogste niveau bereikt door een combinatie van hard werken, passie voor ons vak en een gezonde dosis ambitie. Ook herkennen wij ons in de visie van de club, die ál haar leden actief helpt om zich verder te ontwikkelen. Daarom vinden wij dat er sprake is van een zeer goede match met US Dames 1. Wij verbinden ons graag aan deze mooie club en wensen hen veel succes in de eredivisie.”

Naast US Amsterdam Dames 1, is Nedflex sponsor van Team Nedflex. Ook dit is een jonge, ambitieuze ploeg die uitkomt in de hoogste afdeling van het marathonschaatsen in Nederland.