VACATURE Pracownik piekarni Smilde odpowiedzialny za miksowanie ciasta

De functie

Stanowisko: Pracownik piekarni Smilde odpowiedzialny za miksowanie i wyrabianie ciasta

Lokalizacja: Holandia, Edam

Liczba godzin pracy: 38/40

Braza: produkcja/piekarnia

Jako pracownik piekarni Smilde jestes odpowiedzialny za miksowanie i wyrabianie ciasta. Pracujesz w ciagu dnia. Mieszalnia i miksowanie ciasta to poczatek produkcji i najwa?niejsza czesc procesu produkcyjnego.

Piekarnia Smilde specjalizujaca sie produkcj? wysokiej jako?ci ciast holenderskich takich jak jab?eczniki ?wie?e i mro?one. Ciasta sprzedawane s? w Holandii. Jest to praca w systemie dziennym.

Obowiazki:

Mieszanie sk?adników ciasta wed?ug przepisu

Dok?adne wa?enie sk?adników

Pakowanie

Etykietowanie i przygotowywanie do wysy?ki

Tego oczekujemy od Ciebie:

Dobra kondycja fizyczna

Dok?adno??

Dost?pno?? na d?u?szy okres czasu

Mile widziane do?wiadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy Ci:

Stawk?: €11,60 plus dodtaki zmianowe

Praca na d?ugi okres czasu

Internetowy profil pracownika

Kontrakt w j?zyku polskim i pomoc polskiego koordynatora

Uczymy Cie wszytskich tajnikow pracy

Zo ziet jouw dag eruit

Mieszanie sk?adników ciasta wed?ug przepisu,Dok?adne wa?enie sk?adników

Dit bieden wij

  • Stawk?: €11,60 plus dodtaki zmianowe,Praca na d?ugi okres czasu,Kontrakt w j?zyku polskim,Internetowy profil pracownika

Dit is wat jij gaat doen

  • Mieszanie sk?adników ciasta wed?ug przepisu
  • Dok?adne wa?enie sk?adników
  • Pakowanie

Dit is wat jij nodig hebt

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dok?adno??
  • Dost?pno?? na d?u?szy okres czasu

Herken jij jezelf in deze competenties?

Bedrijfsomschrijving

Bij Smilde Bakery in Edam worden allerlei soorten bakkerijproducten geproduceerd voor met name de Retail.

Vacature geplaatst op:
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.